Hakkımızda

Vizyonumuz

İnsanların yaşamlarına mutluluk katmak, yaşam kalitelerinin artmasına katkıda bulunmak, bizim hem misyonumuz, hem de en büyük ilham kaynağımız. Özgün tasarımlarımızı, siz mutfak kullanıcılarının alışkanlıkları ve gereksinimlerini düşünerek gerçekleştiriyoruz. Günümüz teknolojisinin en son olanaklarını kullanarak yaşamınıza farklılık katacak, estetik değerler taşıyan dayanıklı mutfakları hayata geçiriyoruz. Var olan gelişme ruhumuzla ve engin tecrübemizle düşlediklerinizi gerçekleştirerek yaşamınızın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Sadece size özgü olan ve size "evimdeyim" dedirten mutfakları sunuyoruz.

Misyonumuz

Müşterimize bu sektör içindeki tüm ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmaktır.

Değerlerimiz

  1. Ticari Ahlaka sahip
  2. Güvenilir ve Adaletli
  3. Üretici
  4. Karşılıklı Saygı
  5. Sorumluluğun Bilincinde
  6. Müşteri Odaklı Hizmet Sunumu

Kalitemiz

Amacımız müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılayarak müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğu bir hizmet sunmaktır. Bu ilkeye bağlı kalınarak müşterilerinin tereddüt etmeden tercih edebilecekleri Güvenilir, Standartlara uygun, Uygun maliyetli, Satış sonrası hizmet desteği Tunç Mutfak bu hedeflerin gerçekleşmesini sağlamak üzere tüm çalışanlarının katılımı ile üretim, yatırım, dağıtım ve pazarlamada sürekli kendisini yenileyen örnek bir şirket olmaktır.

 

Tunç Door